Aktywność fizyczna bez siłowni – sposoby.

Zbliża się lato, czas niespełnionych obietnic noworocznych oraz czas narodzin tych nowych. Ze względu na okres wakacji, urlopów i wyjazdów nad wodę, duża ilość osób postanawia zadbać o sylwetkę po raz kolejny. Jak zgubić zbędne kilogramy, jeśli wizja chodzenia na siłownię i podnoszenia ciężarów nas odrzuca?

Doskonałym pomysłem są tradycyjne biegi czy interwały. Interwały zajmą nam mniej czasu, jednak są bardziej męczące. Polegają na tym, że na przykład przez okres jednej minuty biegniemy z całych sił, na tyle ile nas stać, a po tym czasie przez pół minuty biegniemy truchtem. Kilka takich serii i zaczynamy spalać ogromne ilości tłuszczu, a nasz metabolizm zaczyna niesamowicie przyspieszać.

Odchudzanie Katowice oferują też baseny, które są świetnym zamiennikiem siłowni. Są o wiele przyjemniejsze dla wielu ludzi, relaksują, ale także poprawiają naszą sylwetką. W szczególności dobre są na mięśnie barków oraz pleców, na które wpływają zdrowotnie. Basen polecany jest też dla osób ze schorzeniami kręgosłupa.