Silniejsze od kosmetyków

Twoja skóra wymaga natychmiastowej interwencji? Widzisz jednak, że kosmetyki wydają się być nieskuteczne? Jeśli tak właśnie jest, czas sięgnąć po preparaty, które są od nich silniejsze. I nie mowię tu wcale o lekarstwach. Bo pomiędzy nimi, a tradycyjnymi kosmetykami jest jeszcze jedna grupa preparatów. A są to tak zwane kosmeceutyki.
Ponieważ stężenie zawartych w nich substancji aktywnych biologicznie jest niezwykle wysokie, oddziałują one na wiele procesów fizjologicznych zachodzących w skórze, a więc mają działanie lecznicze. Z drugiej jednak strony nie koncentrują się jedynie na leczeniu, ale również na kompleksowej pielęgnacji. Dlatego też mają cechy dobrych kosmetyków.
A jakie efekty przynosi ich stosowanie? Po pierwsze pielęgnacyjne, po drugie stymulujące, po trzecie regenerujące. Poza tym kosmeceutyki niezwykle skutecznie redukują wiele defektów, począwszy od przebarwień i zaczerwienień, aż po cellulit czy nawet zmarszczki. Dlatego dzisiaj cieszą się one aż tak dużą popularnością.